Каталог товаров

Новости

Отправить на email:
или RSS 2.0
Валюта:

Блог / Новости RSS 2.0

Механізми регулювання офісних крісел


Які механізми регулювання бувають, їх характеристики. Різниця механізмів крісел для оператора і крісел для керівника.


У даній статті піде мова про найбільш головну, особливу рису крісел, це механізми гойдання. 


Оскільки тема досить обширна і всіх можливих механізмів не описати, ми взяли за основу лише найосновніші, ті, що представлені на ринку у великому обсязі. Для зручності читачів, регулювальні механізми розбиті на 2 категорії:


1) механізми, використовувані в комп'ютерних кріслах
2) механізми для крісел керівника.


По правді кажучи, ринок офісних крісел настільки прогресує, моделі удосконалюються з такою швидкістю, додаються всілякі функції для зручності користувачів, що незабаром прийшовши на роботу, сівши зручно в кріслі, відчувши домашній комфорт, людина забуде, де вона, навіщо тут знаходиться і хто ці люди:).


Почнемо, мабуть, з офісних крісел для оператора. Хто б, що не говорив про небажання керівників поліпшувати умови праці своїх співробітників, а все ж найбільший вибір серед механізмів регулювання крісел залишається за операторськими кріслами. Вісім різновидів, від найпростіших і банальних, до багатофункціональних і сучасних.


1) «Кронштейн з'єднувальний» або просто металева дуга. У крісел з таким механізмом всього 2 функції (регулювання висоти в розрахунок не беремо, тому що всі сучасні моделі ними забезпечені). Регулюється висота спинки і глибина посадки.


Кресла операторские Сигнал


2) «Перманент-Контакт». Трохи ускладнений варіант кронштейнів з'єднувальних. Крісла, забезпечені цим механізмом, мають можливість змінювати нахил спинки (крім звичайно висоти спинки і глибини сидіння). Досить поширений якщо не найпоширеніший варіант на Українському меблевому ринку.


Кресла офисные операторские и для руководителя


3) «FreeStyle». Можна не запам'ятовувати англомовну назву, в народі «пружинно-гвинтовий». Безсумнівним плюсом таких механізмів є постійний контакт зі спиною сидячого, що дуже корисно при тривалій роботі, наприклад за комп'ютером.
Мінус, не регулюється глибина сидіння і в багатьох моделях висота спинки. Важливий момент, у зв'язку з вищеописаним, по можливості вибираючи моделі з цим механізмом, присядьте, спробуйте чи комфортно Вам, чи не тиснуть краї спинки Вам в спину, чи не коротковате сидіння, адже ні висоту спинки, ні глибину сидіння в кріслах забезпечених таким механізмом не змінити.


Кресла офисные

4) «FreeLock». За великим рахунком, це той же «Перманент-контакт», тільки трохи ускладнений і в той же час спрощений :). Не смійтеся, так буває, зараз поясню. Справа в тому, що купивши модель комп'ютерного крісла з таким механізмом, Вам тепер немає необхідності крутити регулювальний болт, спочатку послаблюючи, щоб відхилити спинку, потім затягуючи, щоб зафіксувати в похилому стані, тут для цих цілей передбачений важіль. Піднявши, спинка вільно відхиляється, опустивши вниз, зафіксував в потрібному відхиленні. Висота спинки регулюється справа, гвинтовим болтом, а ось глибину сидіння, на жаль вже не змінити. Як я Вас і попереджав, ускладнено-спрощений варіант :).

5) «Синхромеханізм»
Щось середнє, між механізмами «Топ-Ган» і «Мультиблок» (про них мова піде нижче, коли будемо описувати регулювання крісел для керівників). Швидше, навіть ближче до другого варіанту. Що ж уміє крісло з синхронним механізмом. А власне функція одна, це режим одночасного гойдання спинки і сидіння з можливістю фіксації в будь-якому відхиленому положенні. Ах да, можна відрегулювати силу відхилення під сидячим в кріслі і висоту спинки.

Кресло руководителя офисное с синхромеханизмом

6) «Асинхронний механізм».

 Механізм дає можливість за допомогою важелів відрегулювати не тільки нахил спинки, але і нахил сидіння і все це незалежно один від одного. Тобто, для початку, наприклад одним важелем Ви регулюєте нахил спинки, а потім другим, нахил сидіння (третій це для зміни висоти крісла). Ну і є можливість змінити висоту спинки. Ось так просто :).

7) «Топ-Ган». Тут, мабуть, простіше нікуди. Все як в синхронному механізмі, за винятком двох деталей, крісло можна зафіксувати в нахиленому стані і не регулюється висота спинки. Пояснимо, Ви втомилися, спина затекла, включаєте (ну як включаєте, просто висуваєте гарчати від себе) і режим вільного коливання в дії, відпочивайте, знімайте зайву напругу з м'язів спини. Все, втома пройшла, взяли вихідне робоче положення, зафіксували важіль на колишньому місці і далі працюєте. Вдалого дня:)

8) «Synchro Light». Принцип роботи схожий з Топ-Ганом, тільки відхилення відбувається в співвідношенні 2: 1. Складно? Не так як здається на перший погляд. Відхилення відбувається не синхронно разом спинки і сидіння, а порізно, спинка проходить відхилення в двох точках, тоді як сидіння за цей же час в одній.

Все найскладніше позаду, зараз ще пару прикладів розберемо і все на цьому закінчимо :)


Механізми регулювання в кріслах керівника.


У народі побутує думка, що крісло у директора має безліч функцій і режимів і воно дуже зручне і розслаблююче. З усього цього правдиве тільки останнє. Найчастіше в таких кріслах використовуються всього два різновиди механізмів. Перший «Топ-Ган», другий «Мультиблок». Ну, справді, важко уявити собі керівника в такому кріслі і такому положенні :)
А якщо серйозно, крісло керівника звичайно і більш мяке і зручніше операторських. У них і спинка вище, і наповнювача побільше, і виконані з більш якісних матеріалів.


DIAMOND – кресло элит класса, для руководителейПерейдемо до регулювальних механізмів.


1) «Топ-Ган». Його ми вже розібрали, коли описували комп'ютерні крісла, так що нового додати нічого.
2) «Мультиблок». По суті, це «Синхромеханізм» тільки для керівничих моделей. Режим вільного качання, можливість зафіксувати крісло в стані відхилення, регулюється жорсткість гойдання, функція «Анти-шок». Тобто, Ви відхилили крісло, зафіксували, відпочили і вирішили повернути крісло в робоче положення, так ось, «Анти-шок» дозволяє кріслу при знятті фіксації не перекидатися назад відразу, а тільки після невеликого впливу на спинку.


На цьому наш розбір механізмів регулювань і гойдання крісел оператора і керівника закінчений, сподіваюся після прочитання статті, питань поменшало

Модульні меблеві комплекти

Згодом в наших будинках з'являється дуже багато потрібних або не дуже потрібних речей. І позбутися від них неможливо, і сховати ніде. Однак відповідне місце для речей все ж варто пошукати, щоб в просторій квартирі не стало тісно і некомфортно.


Модульная мебель системы


Купувати нові шафи буде нераціонально: звичні корпусні меблі «з'їдають» до 60% корисного простору. Повноцінно заповнювати простір такі меблі не можуть, ще й плюс до всього розташовуються на самому видному місці. А місце між верхньою поверхнею шафи і стелею залишається неосвоєним (якщо його «освоювати» шляхом нагромадження речей і коробок, від естетики не залишиться і сліду).


Шкафы купе производства фабрики БРВ Польша


Вихід, звичайно ж, є: врятують модульні меблі для вітальні, передпокою і спальні. Головною особливістю таких меблів є те, що в будь-якому місці квартири з комплекту модулів можна зібрати відповідний гарнітур різної висоти, ширини, глибини. Призначення у гарнітура теж може бути різним: для одягу, для білизни, для книг, документів, сувенірів і колекцій. Крім того, з модульних меблів можна зібрати письмові і комп'ютерні столи, полиці, тумбочки, ящики, навіть ліжка.


Модульные системы мебели для комплексной меблировки


Для квартир, в яких мало місця, модульні меблі для вітальні та передпокою просто необхідні. Сьогодні можна збирати навіть гібридні модулі: спальні-кабінети, кухні-їдальні, спальні-вітальні і так далі. Це функціонально зручні меблі, які ще й роблять простір упорядкованим, гармонійним.


Модульные комплекты мебели


Декорування модульних систем відповідає запитам більшості споживачів. Вони можуть бути обладнані зовнішнім і внутрішнім підсвічуваннями, красивими консольними поличками, склінням і так далі.


Мебель модульные системы


У різних виробників комплект елементів модульних меблів, звичайно ж, різний. І чисельність компонентів може становити кілька десятків або сотень елементів.
Модульні меблі можуть виготовлятися з різних матеріалів, але поза конкуренцією залишається натуральне дерево. Бук, клен, вільха вдало поєднуються з металом, пластиком і склом.


Отже, відмінним місцем, куди можна складати найрізноманітніші речі, є не просто шафа, а модульна конструкція, яка може включати в себе полки, стелажі, комоди, місця для зберігання одягу та багато іншого.

Сутність ліжок з масиву дерева

Ліжка з масиву дерева дійсно неможливо порівняти з виробами з інших матеріалів за такими параметрами, як екологічність, довговічність, міцність і, природно, чудовий зовнішній вигляд. На відміну від більш дешевих композитних матеріалів дерево абсолютно не містить шкідливі для здоров'я людини речовини, тому не дивно, що коли мова йде про покупку дитячого ліжка, вибір падає на користь виключно цього натурального матеріалу. Варто відзначити, що при дотриманні правильної технології обробки деревини, такі ліжка прослужать не одне десятиліття, причому без втрати своєї привабливості.


Кровать Венеция 160 из массива дерева или щита


Білий колір в інтер'єрі спальні дуже добре поєднується з природним насиченим відтінком дерева.

Текстура натурального дерева володіє унікальною здатністю, а саме легко і невимушено вписуватиметься в різні стилі інтер'єру як класичного, так і сучасного напрямку.


Порода деревини відіграє ключову роль у формуванні цінової політики на такі предмети меблів. До найбільш доступних варіантів відносять ліжка з масиву сосни та берези, які додатково покриваються лаком або підлягають тонуванню. Особливо популярні моделі ліжок, оброблені шпоном, якісно імітують дорогі породи деревини. Як правило, такі меблі випускаються серійно і не підлягають ексклюзивному декору, але виглядають вони досить добре, враховуючи сучасні можливості меблевого виробництва.


Кровать Селена Аури  Производитель: фабрика Эстелла (Estella)


Ліжка з масиву дерева можуть оснащуватися додатковими відсіками для зберігання особистих речей, розташованих в нижній частині конструкції, що дуже зручно і практично.


На що звернути увагу, купуючи ліжко?


Ліжка з масиву більш дорогих порід дерева відносяться до середньої і елітної категорії товарів, тому їх дизайну приділяють більш ретельне увагу. Так, в якості вихідних матеріалів можуть використовуватися всіма відомі місцеві породи, такі як вишня, дуб і горіх, а також найбільш дорогі і екзотичні, зокрема, червоне дерево, венге, палісандр і т. д. 


Кровать Диана  Производитель: фабрика Эстелла (Estella)   Размер места под матрас: 160Х200


Технологія виготовлення таких предметів меблів відрізняється особливим підходом , так як майстри намагаються підкреслити красу текстури деревини, використовуючи крім стандартних способів обробки, такі методи, як різьблення, ручний розпис, штучне старіння, декупаж та інші.


Породи деревини, що використовуються для виготовлення ліжок


На вітчизняному ринку найбільш популярні ліжка з масиву таких порід дерев, а саме:

сосни. Вироби з цього дерева відрізняються доступністю на ринку і приємним ароматом смоли, що позитивно впливає на здоров'я людини. Сосна - це м'яка деревина, легко піддається фізичному впливу, що може бути розцінено як гідність, так і недолік в процесі експлуатації;


Бук. Такі ліжка мають цікавим світло-бурим відтінком і хорошою міцністю. Нашкодити такому виробу може сухе повітря, під впливом якого деревина поступово тріскається;


Береза. Ліжка з масиву берези досить міцні, красиві і що не менш важливо доступні. Головною особливістю є боязнь вологи, тому за її рівнем в приміщенні доведеться стежити;


Ясень. До переваг предметів меблів з цього матеріалу можна віднести міцність і вологостійкість. На відміну від бука абсолютно не реагує на температуру повітря. Гарну гнучкість ясена досить часто використовують для створення елементів неправильної форми;


Горіх. Такі вироби відносяться до елітного класу, так як їх показники міцності і довговічності досить високі. Відмінною рисою можна назвати велику різноманітність природного колірної гами;


Дуб. Ліжка з масиву цього дерева вважаються класикою елітної продукції, так як їх показники міцності і довговічності найбільш високі.


При виборі дерев'яного ліжка варто пам'ятати, що вона може бути виготовлена ​​не тільки з цього масиву, але і з клеєної деревини, розпізнати яку можна подивившись на малюнок деревних волокон. Клеєної деревини притаманна різка зміна кольору і товщини волокон, в той час як масиву плавний і поступово мінливий малюнок.


Варіанти дизайну ліжок з масиву дерева


Як уже згадувалося раніше, існує досить багато варіантів дизайну ліжок з масиву дерева, тому відштовхуватися при виборі конкретної моделі коштує від концепції оформлення самої спальні. Кожен стиль інтер'єру диктує свої правила і сучасні дизайнери враховують це, підганяючи меблеву індустрію під потрібні на даний момент параметри.


Зручний підйомний механізм дозволяє легко прибирати ліжко в денний час і маскувати її в стіні.

Загальну конструкцію ліжок з масиву можна представити у вигляді таких складових, як каркас, ізножье і узголів'я. Причому перші дві частини виготовляються виключно з дерева, а ось узголів'я може бути м'яким, для чого використовуються спеціальні об'ємні наповнювачі, а також тканинна або шкіряна оббивка. Габарити ліжок з масиву дерева можуть бути різноманітними, тому доречно використовувати стандартний розподіл на дитячі та дорослі моделі (односпальні, полуторні і двоспальні).

Ефектним доповненням ліжка з масиву дерева може бути каркас для балдахіна. Такі предмети меблів автоматично стають центральними елементами в інтер'єрі і чудово виглядають в просторих спальнях.


Ліжка в мінімалістичному стилі відрізняються лаконічністю форм, простими лініями і простим оформленням спинки. Як правило, встановлюються на невеликих приосадкуватих ніжках. 


Класичний дизайн передбачає використання дорогого декору, зокрема, ажурної різьби, за допомогою якої можна створити справжні витвори мистецтва. Особливо багато виглядають предмети меблів в стилі бароко та ампір. У кантрі добре впишуться як грубі і трохи брутальні ліжка, так і повна їх протилежність, а саме легкі конструкції, пофарбовані у світлі пастельні відтінки і доповнені такими техніками, як штучне старіння і фігурна різьба.


Підводячи логічну межу, варто відзначити, що ліжка з масиву дерева заслужено займають лідируючі позиції на сучасному ринку, так як кожен потенційний покупець може легко варіювати між ціновими категоріями і зовнішнім виглядом меблів.

Крісла для школяра

Комп'ютерні дитячі крісла та їх класифікація існують в різних формах і з різними функціональними особливостями, тому при виборі необхідно враховувати кілька важливих правил. З цієї статті ви дізнаєтеся, як вибрати дитяче комп'ютерне крісло і які фактори при цьому враховувати.


Darian Детские компьютерные кресла


З раннього дитинства всі турботливі батьки намагаються оберігати власну дитину, щоб вона була здорова і правильно розвивалася. У той час, коли дитина йде в школу, її розумове і фізичне навантаження подвійно збільшуються, і для того щоб підтримати її в перші навчальні роки, необхідно створити максимально сприятливі і комфортні умови, при яких навчання буде приносити радість і викликати інтерес.


Комп'ютерне крісло для школяра є одним з важливих атрибутів для успішних занять вдома, так як дитина тривалий час на ньому сидить, роблячи уроки і займається навчанням за комп'ютером. Воно повинно бути зручним і не відволікати від занять і читання. Якість дизайну і виробництво дитячих меблів продовжують рости, щоб захищати і підтримувати дитячий організм під час росту. Розробляються поліпшені моделі, з ортопедичним ефектом і зручними функціями.


Існує кілька видів комп'ютерних крісел для дітей:


Звичайний дитячий стілець (тримає поставу, може бути з підставкою для ніг);


Кресло детское Coco


Комп'ютерне крісло ортопедичне (зручне і функціональне);


Эргономичные кресла kulik system

Табурет з ортопедичним ефектом (призначений для тримання постави і концентрації уваги);
Ортопедичні колінні стільці (вирівнюють поставу, злегка можуть втомлюватися ноги)
Часто, при виборі, не звертаючи уваги на дрібниці або в спробі заощадити, батьки купують не дуже зручне комп'ютерне крісло для дитини.


Існує кілька правил при виборі крісла:


крісло повинно точно підходити дитині по комплекції (крісло дорослих розмірів може неправильно формувати поставу);


Відсутність бічних підлокітників позбавить дитину від неправильного сидіння в кріслі;
сидіння і спинка регулюються по висоті, є обов'язковими, щоб вибрати правильне положення ніг і спини.


Вибираючи дитяче комп'ютерне крісло, слід враховувати особливості характеру своєї дитини і прислухатися до її думки. Можливо конструкція на коліщатках здасться дитині нестійкою або вона любить трохи відпочити, відкинувши голову на підголівник. Будь-яка деталь при виборі комп'ютерного крісла може грати величезну роль для зручності і успішного навчання дитини.

Дитячі ліжка з бортами

Як тільки ви помітили, що ваш підріс малюк вже не поміщається в колисці, поспішіть за новим ліжечком в магазин «Беру все»!


Купівля нового ліжечка нерідко пов'язана зі зміною інтер'єру в дитячій кімнаті. У нашому магазині крім ліжка ви зможете зовсім недорого придбати в комплекті письмові столи і книжкові та платтяні шафи, стільці, полиці і т.д. Для малюків не старше трьох років хотілося б порекомендувати модель з бортами. Завдяки їй малюк ніколи не впаде під час нічного відпочинку. М'які бортики убезпечать його від падінь.


Види ліжок з бортиками


Такі дизайнерські меблі з'явилася в меблевих виробах не так давно. Вони можуть бути укомплектовані незнімними і знімними бортовими планками, легко встановлюються і демонтується.


Детские кровати Lanami


Різноманіття дизайнерських рішень


В асортименті меблевих магазинів представлені ​​меблі в найрізноманітніших колірних варіаціях, починаючи з незвичайно яскравих моделей і закінчуючи звичними постільними тонами. Дуже оригінально виглядають ліжка, оформлені в різнокольорових мотивах.


Поради щодо вибору


Сучасні моделі ліжок для дитячих кімнат повинні підбиратися з обов'язковим урахуванням вимог стилю, екологічності та багатофункціональності. Дуже важливо враховувати думку дитини, так як для неї дитяча кімната - це його маленький світ, в якому він проводить дуже багато вільного часу. Так, наприклад, оформляючи кімнати для хлопчиків, можна вибрати ліжка у вигляді корабля, автомобіля і т.д.


Детская кровать в виде домика


Знімні конструкції, як правило, мають спеціальні дерев'яні або ж металеві ніші, призначені для опускання бортиків. Це дуже зручно, під час сну їх можна піднімати, а після відпочинку опускати. Незнімні боковини можуть бути з двосторонніми прорізами цільними. Під час вибору такої моделі слід враховувати її подальше розташування в кімнаті. Двосторонні прорізи досить зручні при установці такого ліжечка посеред кімнати. Подібна деталь дозволить дитині безперешкодно злазити і залазити з двох сторін ліжка.


Перш ніж ви бажаєте купити ліжечко, визначитеся з подальшим його призначенням і розташуванням. Важливу роль також відіграє вартість меблів, розмір яких буде залежати від:

• країни виробника,
• складності конструкції,
• фурнітури і матеріалу, які використовуються при виготовленні.


Моделі, виставлені в каталогах нашого магазину, виконані з екологічно чистих матеріалів. Можливе доповнення деталями з пластмаси та металу.

Дитячі ліжечка з бортиками можуть бути виконані в класичній формі або ж у вигляді іграшок: будиночків, машин, звіряток. У нашому магазині ви знайдете ліжечка-горища з висувними і окремо стоять ящиками, напівкруглі або двоярусні і т.д. Для більш глибокого вивчення можливих конструкцій пропонуємо відвідати наш спеціалізований меблевий магазин, розглянути барвисті фотографії в альбомах і зробити покупку!

Як вибрати зручний стілець

Як перевірити висоту стільця? Присядьте на стілець і зверніть увагу: Під час сидіння ваші ступні повинні стосуватися підлоги, а коліна - згинатися під прямим кутом. Оптимальна висота стільця повинна бути сорок, максимум сорок два сантиметри від підлоги.

При виборі стільця варто звернути увагу на практичність оббивки, так тканина з мікрофібри володіє водо і брудовідштовхуючими властивостями, не линяє і не рветься, такі сидіння будуть міцні і зручні.


Стулья для кухни


Стільці з металевою основою довговічні, але часто важчі, ніж з дерев'яною, тому не годяться для частих переміщень.


Кухонні меблі, стільці


Якщо у вас в будинку є маленька дитина - не купуйте табурети і стільці зі штучною оббивкою, де всередині поролон - особливо, якщо його можна відгризти, підчепити і розірвати: багато дітей люблять колупати оббивку і навіть гризти.


Стулья барные Сигнал Халмар


 Наприклад, стільці з металу і пластика дуже складно зіпсувати або погризти. Стійкість стільця в разі наявності в будинку дітей також актуальна: важкий дерев'яний стілець на товстих ніжках або, скажімо, що крутиться, на металевому каркасі складно буде впустити або впасти з нього.


Вибір барних стільців


Вибираючи барні стільці для будинку потрібно визначити їх висоту. Для цього потрібно виміряти висоту барной стійки від підлоги до верхньої поверхні і відняти 30 см (для високих людей відстань трохи більше, для низьких - трохи менше). Так, якщо висота барної стійки 100 см, то висота стільця повинна бути близько 70 см, якщо бар 130 см, то стілець - близько 100 см. Барні стійки роблять висотою від 90 до 135 см.

У крутящих сидінь спинка повинна бути практично вертикальною - припустимо, нахил не більше 2-5 градусів


Для кухні краще вибирати легко миючі кухонні стільці, наприклад, прозорі, акрилові.


Глибина і ширина сидіння


Оптимальною вважається глибина сидіння 40-45 см: в цьому випадку між ногою і кінчиком сидіння залишається зазор близько 5 см. Оптимальна ширина сидіння: сорок дев'ять з половиною сантиметрів. Купуючи жорсткий стілець, зверніть увагу, щоб його передній край мав закруглену форму, інакше він буде постійно тиснути під колінами. У крущих стільців важливий кут нахилу спинки, вона повинна бути майже вертикальна, допустиме відхилення не більше ніж на п'ять градусів.


Ергономічний стілець


При виборі використовуйте для пошуку таке поняття, як ергономічність стільця: тобто відповідної якості, зручний, комфортний і в той же час що підтримує спину в правильному положенні стілець. Ергономічний стілець - це турбота про ваше здоров'я. Ергономічність позначає загальну ступінь зручності предмета і його ефективність.

Модульні меблеві системи - оптимальне рішення для комплексної меблеровки квартири

Технічний прогрес не стоїть на місці і сучасні корпусні меблі значно відрізняється від продукції, представленої в меблевих магазинах ще десять-п'ятнадцять років тому. Сьогодні все більшої популярності набуває мобільність, універсальність і простота. Масивні стінки і шафи жорсткої конфігурації змінюються комплектами з модулів, які покупець може становити і комбінувати за своїми бажанням і потребами.


Модульні корпусні меблі дозволяють стильно і красиво обставити інтер'єр, зробити його максимально легким, без зайвих масивних елементів. До того ж  в сучасних модульних системах широко використовуються некорпусні елементи - відкриті етажерки і полички різних конструкцій і призначень, які значно полегшують композицію. Елементи і дверки зі скла також часто використовуються в корпусних меблів.


Мебель, модульные системы


Ще одна важлива перевага модульних меблів - можливість сконструювати індивідуальну композицію, яка враховує всі особливості планування приміщення і ваші уподобання. Модульні системи дозволяють раціонально використовувати кімнату, що особливо актуально в невеликих житлових приміщеннях, створювати єдиний стиль інтер'єру в усій квартирі. Можна експериментувати з модулями різних комплектів, створюючи індивідуальний дизайнерський проект. Використання в одній кімнаті модулів різної висоти і розміру додасть інтер'єру динамічності.


Декор сучасних корпусних меблів надзвичайно широкий і різноманітний. Нарівні зі строгими простими лініями з'явилася велика кількість округлих форм. Часто гарнітури обладнуються підсвічуванням - внутрішнім чи зовнішнім. Кількість елементів модульних корпусних меблів у виробників розрізняється, але зазвичай досягає декількох десятків.


Матеріали для виробництва корпусних меблів також різні. Натуральна деревина - елітний матеріал, дозволити собі який можуть далеко не всі. Тому більшість корпусних меблів виготовляється з МДФ або ДСП, які надають розробникам безліч декоративних можливостей. Все більше знаходять застосування у виробництві меблів метал, пластик і скло.


Колірна гамма модульних корпусних меблів не менш різноманітна. Завдяки сучасним технологіям модульні системи можуть мати різну структуру і колір, а також поєднання різних кольорів, структур і матеріалів.

Як вибрати ліжко

Габарити - першорядний параметр, на який варто звертати увагу при покупці ліжка. Односпальними вважаються моделі шириною від 90 до 140 см. Найвужчі екземпляри (90, 100 см) підходять для дітей і підлітків. Дорослій людині краще зупинитися на ширині 120 см і більше.
 
140-160 см - такий шириною володіють так звані «півтораспальні» ліжка. «Полуторка» - щось середнє між одно- і двоспальними ліжками. Їх можна використовувати для сну і відпочинку людям, які люблять простір. Втім, подібні моделі зручні і для сімейної, не дуже великої пари. Іноді придбання «полуторки» - захід вимушений, в силу невеликої площі спальні. Щасливі власники просторого житла можуть дозволити повноцінне двоспальне ліжко (ширина від 180 до 220 см і більше).
 
Що стосується довжини ліжок, то вона в більшості моделей для дорослих дорівнює 190-210 см. Комфортною вважається розмір, який на 20 см перевищує зростання людини. Високі люди можуть замовити виготовлення моделі з нестандартними габаритами. Як варіант, придбайте ліжко без спинки і використовуйте приставний пуф. Довжина дитячих ліжок може бути самою різною, залежно від віку дитини. В основному моделі для дітей випускаються довжиною 160-190 см.
 
Додаткові функції ліжок
 
Навіть якщо у вас досить простора спальня, навряд чи ви відмовитеся від декількох зайвих вільних метрів. Говорити ж про маленькі кімнати і «однушки», де проблема нестачі площі часом стає просто катастрофічною, і зовсім не доводиться. Подумайте про ліжко, яке поєднує кілька функцій.
 
 Ліжко з ящиками для білизни здатне замінити цілу шафу (принаймні - кілька полиць). У висувних коробах можна зберігати постільні комплекти, ковдри, пледи. Сюди навіть можна прибирати одяг не по сезону. Вибираючи місце для ліжка з ящиками, важливо враховувати, в який бік будуть висуватися кошики. Не завжди зручно розташовувати поруч з такими моделями тумби - їх доведеться відсовувати при необхідності дістати щось з внутрішньої ніші.
 

Кровать с подъёмным механизмом


 Альтернативою для найтісніших кімнат може стати ліжко з підйомним механізмом. В цьому випадку ящики не висуваються, а знаходяться всередині. Ортопедична основа при необхідності піднімається вгору і фіксується в зручному вам положенні. Іноді внутрішня частина просто розділена на секції, в деяких моделях - одна суцільна ніша.
 
 Для маленьких однокімнатних квартир придумали відкидні ліжка. У денний час така модель трансформується в шафу. Ці екземпляри навіть мають полиці або ящики - вони розташовані в бічних і верхніх секціях вертикальної підстави. Зручні підйомні ліжка і для гостьових кімнат.
 
 Для дитячої можна купити софу зі спинкою, яка днем ​​виглядає (і використовується) як невеликий акуратний диван. Такі моделі також часто мають ящики для зберігання постільної білизни.
 
 Якщо в родині підростає двоє або більше дітей, варто придивитися до двоярусних ліжок.
 
З чого повинно бути зроблено ліжко?
 
Найпопулярніші (і недорогі) ліжка виконані з ламінованої ДСП і МДФ. Надійні виробники піклуються про якісній сировини, а тому такі матеріали абсолютно безпечні і екологічні. Застосування сучасних технологій (наприклад, 3D, шовкографії) дозволяють виглядати таким моделям дуже гідно і респектабельно.
 
Ліжка з масиву дерева коштують дорожче всіх інших. Однак цей натуральний матеріал не тільки найбільш довговічний і безпечний, але і несе в собі природну енергетику. Дерев'яні ліжка можуть виглядати досить масивними, їх прикрашають багатим різьбленням. Любителі мінімалізму, втім, легко знайдуть лаконічні, до того ж недорогі екземпляри.


Кровать из натурального дерева 
Ліжко з ЛДСП з використанням шовкографії. Ліжко з натурального масиву гевеї
 
Додатковий комфорт і естетичність додає оббивка з натуральної або штучної шкіри. На таке узголів'я зручно сперся, наприклад, при читанні книги. Зустрічаються і цілком м'які ліжка, повністю оббиті екошкірою.
 
Металеві ліжка з елементами кування виглядають легко, не захаращують простір, створюють в кімнаті романтичний антураж. Дизайнери часто підкреслюють їх ретро-характер ефектом патини. Що й казати, служать подібні моделі століттями, але додатковим функціоналом оснащені рідко.


Металлические кровати 160Х200 
 М'яке ліжко з обробкою екошкіри. Металеве ліжко з дерев'яними елементами
 
В інтернет-магазині «Беру все» представлені не тільки всі перераховані, але і будь-які інші ліжка. Ви обов'язково знайдете те, що хотіли, в нашому каталозі. Якщо у вас є питання, проконсультуйтеся з нашим онлайн консультантом

Найкращі елітні ліжка

Всі ми любимо довше і міцніше поспати, але мало хто знає, що ж для цього в першу чергу необхідно. На що звертати увагу при придбанні ліжка? Насправді параметрів і додаткових пристосувань може бути безліч і є, де розгулятися почуттю індивідуальності. Наприклад, можна вибрати стиль, відтінок, різні механізми підйому, вбудовані ящики для білизни. Але все ж найголовніше в цій справі - розмір. Якщо ви не вгадаєте з габаритами, то вам не допоможуть ніякі красиві і ефектні прикраси.


Мягкие кровати


Вибір і покупка ліжка


Ширина ліжка

В першу чергу, професіонали вимірюють нашу продукцію по ширині, а вже довжину можна підібрати будь-яку. За основним критерієм всі моделі діляться на сімейні, односпальні, двоспальні і проміжні полуторні.

Якщо ви живете один і не звикли розкидати ноги і руки на ліжку, то вам цілком вистачить і найпростішою ліжка. Все односпальні вироби обмежуються по ширині від 70 до 90 сантиметрів - цього більш ніж достатньо. У разі, якщо ви любите полежати або вважаєте за краще мати дві подушки, то вам варто розглянути полуторні моделі. Одному на них дуже комфортно і зручно. Втім, там можна розміститися і вдвох, але буде трохи затісно.


Кровати двуспальные фабрики Сигнал


Якщо ж ви купуєте ліжко для пари людей, то тут краще всього вибирати з двоспальних і широких ліжок. За стандарт прийнято значення 140 сантиметрів, як цілком прийнятне на дві персони. Адже у кожного з членів сім'ї має бути особистий простір, нехай і невеликий. Звичайно, можна замовити і більш вузький виріб, але практичної користі від нього не буде, а за індивідуальність завжди доведеться переплачувати. Якщо у вас є дитина і вона обожнює вранці приходити до вас в кімнату і лягати з вами, то тут без сімейної моделі навряд чи обійтися. Її ширина зазвичай складає від 180 сантиметрів і більше. Зате на такій величезній площі можна не тільки спати, а й читати, дивитися телевізор, переглядати новини в інтернеті за допомогою планшета або ноутбука і навіть грати з дитиною.


Широке двоспальне ліжко для сну і відпочинку


ЯК ПІДІБРАТИ ДОВЖИНУ?


Якщо ви вже визначилися, яке вам потрібне ліжко за кількістю спальних місць, то настала черга вибрати довжину. Фахівці радять у цій справі звернути увагу на зріст людей, які збираються на ньому відпочивати. Якщо вони невисокі, то найкраще придбати стандартний розмір близько двох метрів або трохи менше. Вам вистачить цього з головою, а швидкість виробництва буде набагато вище або навіть вам пощастить і відповідні моделі будуть на складі. Зауважимо, що ліжка з бамбука частіше роблять трохи довшими - золота середина доводиться на 220 сантиметрів.

Якщо ж ви не впевнені в тому, що вам пропонують консультанти, то візьміть за правило додавати до потрібного зростання 30-35 сантиметрів. Ці цифри дозволять вам, як повністю витягнутися, так і покласти велику подушку під голову. Якщо ж ви вище 180, то не варто впадати у відчай. За невелику плату фахівці можуть збільшити стандартну довжину обраної моделі. Єдиний мінус - швидше за все, доведеться почекати, але зручність того варто.


Поради щодо вибору ліжка


Якщо коротко підсумувати все те, про що було сказано, то вибір ліжка, в першу чергу, - це підбір габаритів. Перед тим, як йти в магазин визначіться:

Яка вам необхідна ширина ліжка? Чи будете ви там тільки відпочивати або ще іноді любите полежати з книгою або пограти з дитиною, що вимагає набагато більше місця?
Якої довжини вам потрібне ліжко? Для цього додайте до свого росту 30-40 сантиметрів.
Де буде стояти ваше придбання? Чи достатньо місця для шикарного сімейного ложа або в вашу кімнату влізе лише односпальна модель?
Після опрацювання всіх цих деталей, ви можете спокійно приходити в меблевий салон або інтернет-магазин і купувати те, що потрібно вам, а не те, що порадять консультанти

Матраци з ефектом памяті

Стаття про сучасні матраци, що володіють ефектом пам'яті. Зі статті можна дізнатися про витоки появи, тенденції виготовлення і особливості інноваційного матеріалу Memory Foam.

Також ви дізнаєтеся про те, як перевірити якість ортопедичного матраца з ефектом пам'яті, якими корисними особливостями він володіє, кому рекомендовано використання та багато іншої цікавої інформації по темі.


Отже, розглянемо основні моменти, як то кажуть, все по порядку!


Особливості наповнювача меморіфом


Меморіфом (Memory Foam) - це сучасний наповнювач для матраців з унікальною властивістю, відомим як «ефект пам'яті форми».

Сировиною для виробництва такого матеріалу служить в'язкоеластичний пінополіуретан (гіпоалергенний еластомер з програмованими властивостями).


Матрас з эффектом памяти мемори


Прояв властивостей «запам'ятовування» наповнювачем відбувається в процесі розм'якшення його від зігрівання і натискання тілом людини. Матрац набуває форми сплячого, забезпечуючи йому ідеальну підтримку.

Коли людина залишає свою ліжко, матрац Memory Foam швидко реанімується в початковий стан.


Як перевірити якість виробу


Меморіфом міститься у верхніх шарах матраців, надаючи цим виробам поліпшені ортопедичні і анатомічні властивості.

Перевірити якісні характеристики матеріалу Memory Foam в матраці досить просто - треба просто натиснути на нього. Матрац злегка вомнется, а після відпускання за 20-30 секунд повинен повністю вирівнятися.

У разі, коли поверхня матраца прогинається, а після відпускання миттєво вирівнюється, можна говорити або про неякісний наповнювачі, або про його повній відсутності.


Витоки появи і сучасні тенденції застосування


Поява інноваційного матеріалу Memory Foam пов'язують з розвитком аерокосмічної сфери в 70-х роках ХХ століття. Цей наповнювач застосовувався в кріслах астронавтів американських космічних кораблів. В кінці минулого століття його стали застосовувати при виробництві ліжок.

Всі сучасні виробники спального приладдя обов'язково оперують таким матеріалом-наповнювачем при розробці асортименту власної продукції.

Товщина прошарку матеріалу, що заповнює матрац, буде впливати на ступінь його пружності. Споживачам сьогодні пропонуються конструкції з пружинної базою і без них, причому за досить доступною ціною.

Описаний ефект пам'яті може проявлятися в матрацах як з м'яким, так і з жорстким наповнювачем.


Великий контингент користувачів


Доречним буде наявність наповнювача Memory Foam в матрацах для людей з надмірною вагою і захворюваннями хребта.

Якщо купити матраци ортопедичні з ефектом пам'яті, то можна забути про затікання спини і болях в шиї, назавжди позбутися від пролежнів.

Унікальні властивості матраца забезпечують наявність необхідного обсягу наповнювача в тій частині матраца, де це потрібно конкретному користувачеві.

Показники міцності меморіформ допускають можливість навантажувати матрац живою вагою до 300 кг.

Не менш зручний і наматрацник Memory Foam, який чудесним чином покращує особливості спільного перебування подружжя в ліжку.

Друга половинка не буде в претензії до того, що другий з подружжя вимушено рухається в ліжку, наприклад, встає з неї або перевертається уві сні.

Матеріал здатний поглинати кінетичну енергію руху.


Матраци, які вміють охолоджувати


Широку популярність сьогодні придбали в Європі матраци з прошарком гелю з ще одного нового матеріалу.

Наповнювач Technogel володіє «ефектом охолодження», який проявляється у відчутті приємної прохолоди, має властивість зменшення температури тіла і розсіювання тепла.


Матрас KomfoGel


Як наслідок, шкіра людини при зниженій температурі менше схильна до процесам метаболізму, що призводить до зниження потреб тканин в кисні.

Зниження температури стримує процес потіння і шкіра сплячого залишається сухою. Також зменшується вироблення секрету сальних залоз, тому на шкірі розмножується менше шкідливих мікробів.  << пред   1   2   3   4   след >>